Ja kush është shkupjani që e rrahu sulmuesin e Selës (FOTO-VIDEO)

2920497.jpg

Pas disa informacioneve që arriti ti siguroj redaksia Shkupi Live,zbulohet se kush ishte djaloshi qe rrahu sulmuesin e Selës në ditën e përgjakshme të 27 Prillit në Parlamentin e Maqedonisë.
Ai quhet Amar dhe është nga Dizhoni i Shkupit.

Komentet
Top