Ja kush gjendet në formacionin e javës në Ligën e kampionëve

ekipi-780x439.jpg

Portali i njohur Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të kësaj jave në garën më prestigjioze të futbollit, atë të Ligës së Kampionëve.

Nga ky formacion shihet dominimi i lojtarëve të Juventusit, me gjithsej katër. Befasia e këtij edicioni, Monaco, prezantohet me tre futbollistë, ndërsa nga një lojtar në formacion kanë Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid dhe Borussia Dortmund.

Komentet
Top