Loading...

Ja kush i’a zuri vendin Elitës së Gjikos

auto_elita_1488465444-1310481488466815.jpg

Moderatorja Elita Rudi javë më parë ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e emisionit “Elit Zone”.

U përfol shumë se vendin e saj do ta zë ish moderatoja e KTV- së, Alba Morin, dhe si duket kjo është e vërtetë.

Pak orë më parë Alba në profilin e saj në Instastory, bëri të ditur që ajo do ta udhëheq emisionin e Elitës.

Emisinoi do që quhet ‘Excluzive Zone’, të cilin do ta udhëheq ajo.

Komentet
Top