Loading...

Ja momenti i plagosjes me armë zjarri i punonjëses në marketin “Kiper” (VIDEO)

rsz_screenshot_at_2018-04-13_17-14-51.jpg

Një incidet i armatosur ka ndodhur sot rreth orës 14 e 30 minuta në super marketin “Kipper”, që ndodhet në rrugën “Kemal Sejfulla” në Shkup.

Të punësuarit në këtë market kanë raportuar se është gjuajtu me armë zjarri në drejtim të të punësuarës G.A, në këtë market nga ana e personit me inicialet A.SH, i cili pastaj është larguar në drejtim të panjohur, sipas tyre të dy më herët kanë qenë në lidhje dashurie,thonë nga MPB-ja.

Policia po punon në kapjen dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media