Loading...

Ja në cilët ditë të janarit temperaturat do të arrijnë deri në -20

zamrzna-ohridskoto-ezero-213684.jpg

Ditët e para të vitit 2015 kanë hyrë me mot të kthjellët, ndonëse me temperatura të ulëta.

Por ditë edhe me të ftohta na presin javën që vjen. Sinoptikanët thonë se më 7 Janar temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme dhe vendi do të përfshihet nga një i ftohtë polar me temperaturë deri në minus 20 gradë.

Sinoptikanët thonë se ky Janar është një ndër më të ftohtët e viteve të fundit.

Dimri i këtij viti, është parashikuar të jetë i ftohtë dhe me rreshje shiu dhe dëbore, por brenda normave që i përkasin kësaj stine./Shqipmedia

Liqeni i Ohrit ngrin nga i ftohti

Liqeni i Ohrit ngrin nga i ftohti

Komentet

Leave a Reply

Top