Ja sa ofron United per Bale!

0-394.jpg

TOPSHOT - Wales' forward Gareth Bale celebrates after scoring the first goal during the Euro 2016 group B football match between Wales and Slovakia at the Stade de Bordeaux in Bordeaux on June 11, 2016. / AFP / NICOLAS TUCAT (Photo credit should read NICOLAS TUCAT/AFP/Getty Images)

Jose Mourinho edhe pse tha është e pamundur që të arrihet te ylli i Real Madridit, Gareth Bale, klubi i Manchester United pritet të bëjë ofertën

Sipas The Sun, oferta do ta kap shifrën e 100 milionë funteve.

Ditë më parë trajneri i United, Jose Mourinho, kishte thënë se është e pamundur të blihet ky lojtar, siç duket anglezët nuk janë dorëzuar për lojtarin.

Ish futbollistit të Tottenhamit mund t’i ofrohet një pagë shumë e lartë me 500 mijë funte në javë.

Oferta duket serioze dhe Real Madridi dhe Bale mund ta shqyrtojnë.

Komentet
Top