Ja si dukej Anxhela Peristeri në adoleshencë – FOTO

0-191.jpg

Anxhela Peristeri ka publikuar disa fotografi të adoleshencës së saj në rrjetin social, Instagram.

Këngëtarja duket shumë e re dhe elegante, në shoqëri të mikeshave të saj të ngushta.

Ajo ka kujtuar me nostalgji kohërat kur argëtohej në rininë e saj.

Komentet
Top