Loading...

Jeni tifoz i Barçës? Nataly ju bën me Realin – FOTO

largea_nataly-11461525661.jpg

Në Kolumbi nuk është vetëm James Rodriguez lojtari më popullor që luan me Realin, pasi edhe Cristiano Ronaldo adhurohet shumë në këtë vend.

Madje, njëra prej tifozeve më të çmendura të portugezit mund të bëjë që edhe tifozët e Barcelonës të “tradhtojnë” skuadrën e tyre dhe të duan për një moment fanellën e Realit.

Nataly Rincon ka publikuar disa foto seksi me fanellën e Realit, ndërsa mbrapa është numri 7, ai i Cristiano Ronaldos.

1461515540_natl6

1461515527_natl5

1461515488_natl3

1461515459_natal1

1461515474_natal2

1461515555_natal7

1461515569_natal8

Komentet

Leave a Reply

Top