Loading...

Jenna Dewan flet për seksin që ka me Channing Tatum

auto_channing1481290909.jpg

Çifti Jenna Dewan dhe Channing Tatum, është një prej çifteve më të përfolura në Hollywood.

Së fundmi Jenna ka folur hapur se si është aktori seksi në dhomën e gjumit.

Ajo ka pranuar që gjithmonë i ka pëlqyer seksi dhe me Channing kanë seks shumë të mirë.

“Ne kemi padyshim jetë seksuale shumë të lumtur dhe të shëndetshme. Kjo pasi që kur je valltar të bën më të lidhur me fizikun tuaj. Edhe Channing është njëjtë”, ka thënë ajo për Cosmopolitan.

Jenna dhe Channing u takuan në vitin 2006 kur po filmohej filmi “Step Up”. Në atë kohë Jenna ishte një vajzë më ëndrra të mëdha për vallëzimin e edhe Channing kishte aftësi të shumta në vallëzim

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media