Jess ‘thyen’ rrjetin, pozon e zhveshur duke nxjerrë asetet shpërthyese (+18)

auto_42E4ECE000000578-4753024-image-a-47_15016686741081501673619.jpg

Ajo së fundmi i përgënjeshtroi lajmet e rreme në Twiter duke thënë se lidhja e saj me Dom Lever është e rreme.

Dhe ylli i Love Island, Jessica Shears nuk i ka lënë thashethemet që të ndikojnë tek ajo, derisa publikoi foto të tjera të nxehta nga fotosesioni për revistën Sixty6, përcjell Bota sot.

Modelja 24 vjeçare ka ndezur rrjetin, pasi është shfaqur krejtësisht e zhveshur, duke ekspozuar asetet bombastike trupore.

Ylli ka sjellë pozat më të zjarrta në këtë set fotografin

Komentet
Top