Loading...

Jeta seksuale, Bebe Rexha: Jam e egër, i shkatërroj djemtë!

hnygt.png

Bebe Rexha është një prej këngëtareve më të dashura dhe me të suksesshme në të gjithë botën për momentin.

Ajo përveç talentit në muzikë njihet edhe për humorin, format perfekte dhe deklaratat bombastike që nuk i kursen asnjëherë.

Së fundmi Bebe i ka habitur të gjithë, teksa ka folur për meshkujt me të cilët ajo ka pasur marrëdhënie intime.
29-vjeçarja me krenari ka thënë se djemtë nuk mund ta përballojnë atë si në lidhje ashtu edhe në shtrat.

“Më duket sikur të gjithë janë të frikësuar nga unë, si vajzat si djemtë. Kjo ngaqë mua më pëlqen të shprehem hapur dhe kanë frikë se u them diçka për ta. Nganjëherë bëhem nervoze dhe them gjëra idiote. Dukem shumë e egër. Djemtë sidomos nuk mund të më përballojnë. I shkatërroj të gjithë”, tha ajo.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media