Loading...

Jo vetëm femrat i mbulojnë me para, shikojeni këtë dasmë në Tetovë – VIDEO

0267.jpg

Tradita nëpër dasmat tetovare që të hedhin para duket se nuk ka të ndalur.

Ndonëse ishim dëshmitarë që shumë këngëtare femra ishin mbuluar me para dhe kishin mbushur valixhet nëpër dasma e ahengje familjare, duket se edhe meshkujt janë të preferuar në këto lloj raste.

Një i tillë ka ndodhur vetëm pak ditë më parë në një fshat të rrethit të Tetovës ku këngëtari ka qenë i mbuluar me para nga dasmorët teksa ka performuar live programin e tij të pregaditur për këtë aheng.

Për më shumë mund të shihni edhe videon e cila po qarkullon nëpër rrjetet sociale.

Komentet

Leave a Reply

Top