Ju kujtohet “E shëmtura Beti”? Ja si duket ajo tani

auto_beti1501416747.jpg

Ana María Orozco është tani 44 vjeç dhe duket shumë mahnitëse.

Aktorja mori famë botërore për rolin e saj shunmë të sukseshëm në telenovelën kolumbiane “E shëmtuara Beti”. Beti, në këtë telenovelë ishte një vajzë shumë e shëmtuar por inteligjente dhe e sukseshme. Me rolin e saj ajo fitoi zemrat e njerëzve në mbarë botën.

Ndërsa sot, 44-vjeç ajo është mjaft tërheqëse dhe nuk duket aspak e shëmtuar.

Komentet
Top