Loading...

Ju prezantojmë gruan dhe djalin e Shkumbin Ismailit – FOTO

11745783_10153396379780502_2295403791151667061_n.jpg

Shkumbin Ismaili është një nga artistët më të pëlqyer në zhanrin e tij muzikor.

Ai është nga të paktët artistë që pushtoi zemrat e publikut vetëm me zërin dhe muzikën e tij, kështu duke sjellur vetëm këngë që u bënë hite.

Shkumbin Ismaili ka mbajtur gjithmonë larg mediave jetën private, duke shpalosur vetëm artin e tij muzikor.
Kështu publiku di shumë pak për familjen e tij.

Ai është baba i një djali me emrin Rigon, i cili për pak javë bëhet 1 vjeç.

Më poshtë mund të shihini fotografi të Shkumbinit me bashkëshorten e tij Mirushen, shkruan lajmi.net.

12572961_10205669968453120_7975508167378680928_n

12049608_10205108701101787_1580092540701799334_n

11892217_10204984654760706_6203682689452195666_n

11392929_10204472034185512_5822171155121319564_n

11880349_10153457262265502_5338380951858737285_n

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media