Loading...

Juventus dhe Inter në “luftë” për talentin shqiptar

manaj.jpg

Juventusi eshte prane mbylljes se akordit me Kremonezes per Rej Manajn. Nje lajm qe si “Sky” me ekspertin Xhanluka di Marcio, ashtu edhe “SportItalia” me Alfredo Pedulen kane nenvizuar disa here. Por, se fundmi, edhe Interi do te tentoje parakalimin dhe po pergatit nje oferte, edhe pse bardhezinjte jane shume perpara. Kremoenze pret dhe kerkon ta mbylle sa me shpejt ceshtjen. Kujtojme qe Manajn do te xhirohet ne nje skuader te Serise B, nese Juventusi e merr.

Komentet

Leave a Reply

Top