Loading...

Kapen hajnat që kanë “operuar” nëpër Tetovë

tetova-2013-tetovo-2013.jpg

SPB Tetovë ngriti padi penale kundër E.A.(21) dhe R.H.(25) të dy nga Tetova, për shkak të dyshimeve për tetë vjedhje.

Tetovari E.A. dyshohet se gjatë muajit dhjetor të vitit të kaluar dhe muajit janar të këtij viti gjashtë vjedhje i ka kryer nëpër automjete, duke u’a thyer xhamat dhe duke vjedhur gjëra të ndryshme, ku dëmi material arrin në 80 mijë denarë.

Përpos kësaj 21 vjeçari së bashku me R.H. dyshohet të kenë kryer vjedhje të rëndë nëpër shtëpi në Tetovë prej ku kanë marë gjësende me vlerë prej 40 mijë denarë./Shqipmedia

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media