Loading...

Kastro Zizo e Vin Veli publikojnë “Maca” – VIDEO

20170215203328434646.jpg

Këngëtari shqiptar Kastro Zizo në bashkëpunim me Vin Velin kanë publikuar këngën e tyre të re “Maca”.
“Maca” është sjell edhe me videoklip, që është i punuar nga Pro Video, transmeton Koha.net.

Kurse për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Kastro Zizo, Vin Veli dhe Fifi.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media