Loading...

Katie del në rrugë pa syjena, tregon thithkat…

auto_q21499953163.jpg

Ajo është e njohur për ekspozimin e linjave trupore në çdo mundësi që i jepet.

Kështu që nuk ishte befasi ta shihje yllin e Love Island, Katie Salmon duke bërë që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar, derisa u pa në Londër të enjten përcjell Bota sot.

21 vjeçarja kishte refuzuar që ta mbante gjoksin nën sytjena, pasi u shfaq me një bluzë të bardhë të hapur dhe pa sytjena, duke treguar kështu krejtësisht gjoksin seksi dhe sytjenat.

Me xhinse të shkurtra dhe të shqyera, taka, xhaketë e syze dielli, ylli dukej përplot stil

Komentet
Top