Loading...

Katy Perry sërish beqare

0-7.jpg

Këngëtarja Katy Perry është ndarë nga aktori Orlando Bloom.

Lajmin për çiftin e ka konfirmuar një përfaqësues i tyre për revistën “Us Weekly”.

“Para se të publikohen thashetheme dhe deklarata të rrejshme ne mund të konfirmojmë se Orlando dhe Katy në këtë kohë kanë kërkuar hapësirë nga njëri-tjetri”, ka thënë ky përfaqësues.

Çifti filloi lidhjen në janar të vitit 2016.

Komentet
Top