Këtë nuk e keni vërejtur, Tunës i del pjesa intime në fotot e shtatzënisë

auto_Untitled11491998382.jpg

Në fotografitë e Tunës shtatzënë keni mundur ta shihni atë si një femër të kompletuar por u ka ikur një detaj.

Këngëtarja është shfaqur në të brenshme dhe si duket ka harruar se brusat e tejdukshëm i kanë zbuluar ‘thithkat’.

Kujtojmë se ajo dhe i dashuri i saj Patrisi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë i cili është djalë.

Tuna është në ditët e fundit të shtatzënisë e familjarët bashkë me fansat mezi po presin që foshnja të vijë sa më shpejt në jetë.

Komentet
Top