Loading...

Khloe Kardashian modelon për linjën e re Denim

auto_a11476781603.jpg

Linja e saj e re Denim, e quajtur ‘Good American”, publikohet sot.

Khloe Kardashian pozoi në xhinset ‘Good American’ për një fotografi në Instagram, duke vënë linjat e saj të mrekullueshme në vëmendje të plotë, shkruan Daily Mail.

32 vjeçarja tregoi anën e saj të pasme në një palë xhinse, ndërsa vështronte ngultas dhe në mënyrë tërheqëse në kamerë.

Flokët e saj të gjata i kishte të kapura, ndërsa sytë i kishte ‘smokey’.

Komentet
Top