Loading...

Kili, tifozët përleshen me njëri-tjetrin (Video)

Kili-696x381.jpg

Në futbollin kilian dhuna nuk ka të ndalur. Ndeshja mes Santiago Wanderers – Colo Colo është ndërprerë për shkak të dhunës së shkaktuar nga tifozët e të dyja skuadrave.

Madje, sipas mediave, tifozët gjatë përleshjes mes tyre kanë sulmues edhe kameramanët dhe fotografët, të cilët ishin në detyrë.

Komentet

Leave a Reply

Top