Loading...

Kjo është familja e mrekullueshme e Shkëlzen Jetishit Xenit – FOTO

foto-19.jpg

Xeni përvec që është i mrekullueshëm në këndim, ai ka edhe një familjë të shkëlqyer.
Ka tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë. Djali i madh Korabi është i martuar dhe ka një vajzë, ndërsa Xeni krenohet shumë edhe me mbesën e tij.
Në vazhdim ju sjellim disa foto në të cilat shihet se si Xeni shkëlqen në moshën 50 vjece.
Këngëtari i njohur është pasuruar shumë nga muzika sepse tashmë në pronësi ka edhe disa patundshmëri.

unnamed (6)(5)

unnamed (2)(30)

Komentet

Leave a Reply

Top