Kjo është paga marramendëse e Besnik Hasit te Olympiacosi

hasi.jpg

Trajneri i njohur shqiptar, Besnik Hasi edhe zyrtarisht është pjesë e gjigantit grek Olympiacos.

Hasi ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin grek dhe është prezantuar sot. Gjakovari është shprehur shumë i lumtur me klubin e tij të ri.

Ish-anëtari i Kombëtares shqiptare do të fitojë 600 mijë euro në stinor.

Për dy vite sa ka kontratë me bardh e kuqtë, Hasi do të marrë 1,2 milionë euro por me bonuse të tjera paga e tij pritet të arrijë mbi 1,5 milionë.

Komentet
Top