Loading...

Komandant NATO dhe Begu janë gjallë – FOTO

11261499_10206703435086802_2180428977247765939_n.jpg

Gjatë ditës së hënë, mediat kanë raportuar për dorëzimin dhe prangosjen e udhëheqësve të grupit të armatosur që luftuan në Kumanovë.

Mirëpo, sipas informacioneve të televizionit Klan Kosova, Mirsad Ndrecaj (Komandant NATO), Sami Ukshini (Komandant Malisheva), Beg Rizaj (Komandant Begu) dhe Demë Shehu (Komandant Juniku) – nuk janë dorëzuar e as nuk janë arrestuar.

Portali Shqipmeda ju sjellë një foto që ka postuar në Facebook një familjar i tyre./Shqipmedia

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media