Loading...

Komedia “39 hapat”, magjia që nuk duhet humbur – VIDEO

2-2.jpg

Pas suksesit të korrur në javët që lamë pas,serish këtë javë ngjitet në skenen e Teatrit Metropol super komedia “39 Hapat” nën regjinë e Qendrim Rijanit dhe nën interpretimin e shkelqyer të kastit të talentuar të aktorëve.

Për të gjithë ata që e akoma nuk e kanë shijuar magjinë që të jep kjo shfaqje duhet të nxitojnë dhe të drejtohen këtë të enjte, të premte, të shtunë dhe të diel në orën 20.00 në teatër.

“39 Hapat” mbyll sezonin me dy shfaqjet e fundit në datat 3 dhe 4 maj në po të njejtin vend dhe orë. Mos e humbisni!

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media