Kujdes dorën, Kanye! – FOTO

0-134.jpg

Çifti Kim Kardashian dhe Kanye West, u fotografuan teksa dilnin nga një sallë teatri në Kaliforni.

Edhe këtë herë, 36 vjeçarja nuk zhgënjeu në daljen e saj, duke nxjerrë në pah hiret e saj të mrekullueshme.

Formave joshëse të Kim nuk ju shpëtoi dot as Kanye, i cili u fotografua teksa e prekte në të pasme.

36-vjeçarja Kardashian ka dy fëmijë me reperin West, ndërsa ka folur hapur për vështirësitë e saj gjatë shtatzënive me vajzën North, që u lind në vitin 2013, dhe djalin Saint, i lindur në vitin 2015.

Së fundmi, ajo ka pranuar se po merr në konsideratë lindjen e fëmijëve të tjerë me West, por në mitër të huazuar.

Komentet
Top