Loading...

Kumanovari që thyen dërrasa me kokë dhe ngre hekurishte me dhëmbë – VIDEO

shqiptari-q-euml-thyen-d-euml-rrasa-me-kok-euml-dhe-ngrit-hekurishte-me-dh-euml-mb-euml-video_hd.jpg

Një shqiptar nga Kumanova përveç që thyen dërrasa me kokë, ai me dhëmbë ngre hekurishte me pesha të rënda sa të tjerët nuk mund ta bëjnë as me duar.
Nuk do t’ju besoni syve çka do të shihni. Avdil Rexhepi nga Kumanova, punon si mekanik dhe këtë punë e ka ushtruar kaherë, transmeton lajmi.net.

Ai është 32 vjeçar dhe tashmë arrin që pjesët e veturave t’i ngre me dhëmbë.

Komentet

Leave a Reply

Top