Loading...

Kur gjyshi bën si luan – VIDEO

078.jpg

Është vetëm një video 7 sekondëshe, por që në një javë është parë mbi 1 milionë herë në YouTube. Reagimi i një fëmije të vogël ndaj ulërimes së gjyshit ka shkaktuar miliona të qeshura në internet.

Duket se fëmija, rreth 1 vjeç, sapo ka filluar të ecë dhe është mjaft i lumtur për këtë. Por sapo dëgjon gjyshin që ulëret si një luan, ajo që të bën të qeshësh është fytyra e vogëlushit.

Komentet

Leave a Reply

Top