Kush është mashkulli që po e shoqëron Ritën në Xhamajka?

auto_r21501422044.jpg

Rita Ora po shijon bukuritë e Xhamajka-s dhe të gjitha këto po i ndan me fansat e saj, duke postuar fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe pse në këto foto bukuroshja shihet e vetmuar, mediat ndërkombëtare nuk e kanë të njëjtin mendim.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare përflitet prej kohësh tashme se është në një lidhje me Tyrone, djalin e kitaristit të Rolling Stones, Ronnie Wood.

Komentet

0 thoughts on “Kush është mashkulli që po e shoqëron Ritën në Xhamajka?”

  1. toni says:

    e ca u be me ismail KARdare?.
    perseri nuk mori cmimin nobel???.

Top