Kush i ofron 180 milionë euro për Ronaldon?

ronaldo-shpenzimi-0026-658x493.jpg

Shtypi portugez ka braktisur tani për tani ekipet e vendit dhe po i dedikohet idhullit të Portugalisë, lojtarit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. “A Bola” titullon në edicionin e sotëm atë që e quan “bomba e madhe e afatit kalimtar”.

Kjo e përditshme portugeze bën me dije se “Los Blancos” do të marrin këtë verë disa oferta për CR7, që mund të arrijnë deri në 180 milionë euro, një shifër marramendëse, që sigurisht do të jetë një rekord i ri. Oferta do të vijnë nga Franca, Anglia dhe Kina. Nga Franca do të jenë të interesuara dy klube dhe të mjaftueshme për të bërë një propozim për Ronaldon, PSG dhe Monaco, me fuqi ekonomike.

Komentet
Top