Loading...

Kush ka thënë që femrat e shëndosha nuk janë hot? – FOTO+16

auto_Screenshot_2-23-600x4001510697942.png

Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera.

Ajo nuk e ka fare kompleks peshën e saj, këtë e dëshmojnë fotografitë dhe videot e shumta që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një veshje mjatf provokative.

Komentet
Top