Ky do të jetë përforcimi i madh i Barcelonës

auto_barcaaa96_1489909802-28016081489912730.jpg

Barcelona dëshiron një lojtar të madh për edicionin e ardhshëm

Skuadra e Barcelonës dëshiron të përforcojë mesfushën me një mesfushor dhe tashmë ka edhe dy opsionet kryesore.

Sipas Mundo Deportivo, drejtuesit e Barcelonës tashmë kanë përzgjedhur, Marco Verrattin dhe Philippe Coutinhon.

Njëri nga këta dy do të transferohet gjatë verës, pasi Andre Gomes nuk ka përmbushur pritshmeritë dhe do të largohet gjatë verës, ashtu sikurse edhe Arda Turan dhe Denis Suarez që nuk e kanë të ardhmen e sigurt në Camp Nou.

Komentet
Top