Ky është formacioni i Chelsea-t ndaj Man Utd

auto_a11492333633.jpg

Chelsea do të ndeshet me Manchester United në kuadër të ndeshjes së javës së 32-të të Premier Liges.

Courtouis do ta ruajë portën e londienzëve, i përkrahur në mbrojtje nga Cahill, Luiz dhe Azpilicueta, raporton Goal.

Matic, Kante, Alonso dhe Moses do ta mbulojnë mesfushën, ndërkaq në sulm djajt e kuq do t’i rrezikojnë treshja bombastike, Diego Costa, Eden Hazard dhe Pedro.

Komentet
Top