Ky laptop do t’ju lërë pa mend – FOTO

0-8.jpg

Kompania e njohur Asus nxorri para dy javësh laptopin e tij të ri Asus ROG.

Ky një laptop i cili përmban një ndër rezulocionet më të larta, atë 4K. Megjithëse një laptop lojrash kompjuterike të cilët janë të njohur për hapsirën e madhe të memories dhe shpejtësinë e madhe (RAM), ato mund të përdoren edhe për punë nga kompani të ndryshme apo edhe për përdorim shtëpiak.

Ky laptop shitet për një çmim prej 1560 euro. Asus ROG ka përveç memories edhe një dizajn modern, i cili është vlersuar me shumë çmime.

Me një peshë prej 2.70 kg dhe një ekran 15.6 inch. Është i bërë me alumin dhe shumë pak pjesë plastike gjë që e bën të veçantë në llojin e tij.

Komentet

0 thoughts on “Ky laptop do t’ju lërë pa mend – FOTO”

  1. tetova says:

    E tani cka.
    BDI ME QELLIM I ORGANIZOI MAQEDONT QE TA SHAJN ALI AHMETIN ME QELLIM TE REHABILITIMIT TE FAJIT PER MOS ANGAZHIM NE KETE PROCES TE MONTUAR

  2. dardan says:

    A “tetova” mos fillo te shkrujsh ndonje koment se keta sternipat e Kralj Petrit menjehere ti ngjesin disa emra “Shqiptar I madh”, “I pa edukat” , “nuk din drejtshkrim”, “Kalif” e nuk e di cfare tjeter.
    Nuk kane merak aspak me me ja kritiku pushtetaret ani se dikush kalbet ne burgje kryesorja ne mire jetojm !!!…

Top