Lajm i fundit/ Përgjaket lokali “Barcode” në Tetovë, shumë të plagosur

63214_bar.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në kafeterinë Barcode në Tetovë, ku pas zënkës dhe rrahjes mes dy grupeve ka ardhur deri tek krisja me armë me crast janë plagosur dhjetra persona që gjendeshin në lokal njofton Shqipmedia. Në spitalin e Tetovës për momentin ka shumë të plagosur dhe policia ka ardhur në vendngjarje…Pas pak më shumë info

Komentet

0 thoughts on “Lajm i fundit/ Përgjaket lokali “Barcode” në Tetovë, shumë të plagosur”

  1. Zuli says:

    Pak eshte kjo, shume pak eshte kjo cfar e ben VMRO! Me keta felliqesira te BDI-se, shqiptaret e IRJM-se jane shume mire dhe duhet ti faleminderohemi VMRO-se se nuk hyn me polici neper shtepi me te madhe, te shtrije femije pertoke nen tyten e pushkes, te rembeje te rinje sic e benta policia serbe! Shume mire jane shqiptaret e IRJM-se! Do te vetedijesohen kur do te doje VMRO-ja, jo kur te duan shqiptaret! Ju llogariteni se kur mund te ndodhe ajo!

Top