LAJM I FUNDIT/ Vetëvrasje në spitalin e Tetovës – FOTO

20707854_10155590289303832_197848172_n.jpg

Rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm një person është hedhur nga dritaret spitalit internestik të Tetovës mëson jozyrtarisht portali Shqipmedia. Supozohet se personi në fjalë ka qenë pacient i shtrirë në spital. Policia ka arritur në vendngjarje dhe punon në zbardhjen e rastit. Gjatë ditës do të kemi detaje zyrtare nga policia. Shqipmedia

Komentet
Top