Loading...

Lamborghini SUV nga të gjitha këndet (Foto)

auto_4934161512486995.jpg

Premierën online i modelit SUV Urus, prodhuesi italian e ka bërë më të pasur me fotografitë e galerisë.

Lamborghini së fundi prezantoi SUV-in e parë supersportiv.

Urus disponon me 650 kuaj fuqi dhe nga 0 deri 100 km/h arrin për vetëm 3,6 sekond

Komentet
Top