Largohet nga klubi i madh shqiptar

auto_josa131497531772.jpg

Mirel Josa nuk është më trajner i Tiranës nga dita e sotme. Vetë trajneri kryeqytetas e ka konfirmuar diçka të tillë në “Supersport”, madje ka hequr dorë edhe nga detyrimet që klubi ka ndaj tij.
Kështu Tirana duhet të gjejë një tjetër trajner për të ardhmen, ndërkohë që pritet që sot skuadra të zbresë në fushën e blertë.
Tirana ka probeleme të shumta pasi janë larguar lojtarë të rëndësishëm si Teqja dhe Taku, ndërkohë që pjesëmarrja në Kupat e Europës duket si një impenjim që do të jetë thjeshtë për statistika.

Komentet
Top