Loading...

Largohet nga Milan, transferohet në Juventus

3.bild_-2-650x358.jpg

Juventus mund të sjell një përforcim nga Milan.
Andrea Poli mund t’i bashkohet kampionit të Italisë, para mbylljes së këtij afati kalimtar të janarit.
Vështirësitë në përpjekjet për angazhimin e Ilkay Gundogan nga Borussia Dortmund dhe Ever Banega nga Sevilla, kanë bërë që “Bianconerët” të kthejnë vëmendjen tek Poli, ka bërë të ditur e përditshmja sportive italiane “Tuttosport”.
Poli ka kontratë në San Siro deri në verën e vitit 2017.

3.bild_-1

Komentet

Leave a Reply

Top