Lazim Destani drejt Helsinkit, në përkrahje të Shkëndijës – FOTO

00.jpg

Lazim Destani është nisur sot me aeroplan privat nga Shkupi drejt Helsinkit.

Siç e dinë futbolldashësit dhe gjithë tifozët e KF Shkëndija, sonte në Finlandë është përballja e kthimit HJK Helsinki-Shkëndija.

Ky pra është motivi që e ka shtyrë Lazim Destanin ta marrë rrugën drejt këtij vendi skandinav për ta ndjekur nga tribuna këtë ndeshjen ku me emocion e presim fitoren e Shkëndijës. Fitorja shumë e dëshiruar dhe e pritur sonte, do ta çonte Shkëndijën në xhiron e tretë të ndeshjeve në Europa Ligë.

Komentet
Top