Loading...

Ledina Çelo tallet keq me Elvana Gjatën – FOTO

Screenshot_4-25.jpg

Elvana Gjata ka mbajtur një koncert recital në Tiranë më 3 shkurt, me rastin e ditëlindjes së saj, ku ishin të ftuar 100 miqtë e saj më të mirë.

Ky koncert u transmetua në formën e një dokumentari mbrëmjen e kaluar në Top Channel, mirëpo këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka hedhur dyshime mbi koncertin e Elvana Gjatës duke supozuar se nuk ka kënduar live.

Teksa po e ndiqte nga shtëpia dokumentarin, Ledina ka publikuar një foto në “Instastory” ku shkruan “Pse playback o yllo”, dhe vendos një ikonë duke qeshur me lot shoqëruar me foton e koncertit të Elvanës.

Komentet
Top