Loading...

Legjendë për një sezon

afafaffgfggg.png

Ish ylli i Liverpool, Jamie Carragher, ka thënë se Mohamed Salah është shumë afër të shndërrohet në legjendë të klubit.

“Salah mund ta ndihmojë Liverpool-in të bëhet kampion në Europë dhe nëse e bën atëherë ai do të bëhet legjendë e klubit”, ka thënë Carragher për Goal, njofton Klan Kosova.

“Kur fitoni një trofe të tillë atëherë bëhen hero të gjithë, por gjithmonë janë disa lojtarë që të ngrehin drejt titullit. Salah e ka shansin të bëhet legjendë brenda vetëm një sezoni dhe të vendoset në rendin e më të mëdhenjve në histori”.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media