Loading...

Leonora Jakupi dhe Gold AG lansuan këngën ‘Pushkë e çifteli’ (VIDEO)

largea_10991369_856390101086305_5866615675160251272_n1424646672.jpg

Reperi, Gold AG lansuan këngën e re në bashkëpunim me këngëtaren Leonora Jakupin.

Reperi Gold AG ka treguar se muzika është punuar nga Don Arbas, ndërsa teksti nga Goldi.

Projekt me i ri muzikor i artistit shqiptarë Gold AG quhet ‘Pushkë e çifteli’ dhe videoklip që është xhiruar në Prizren shkruan 20MINUTA.al

Kjo këngë se bashku me videoklip lansohet për nder të përvjetorit të pavarësisë.

Kumtesë: në qoft se VIdeoja nuk hapet klikoni mbi emrin e videos ose >> watch on yotube <<

Komentet

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media