Leonora Jakupi reagon për sulmin ndaj Xharrës: Turp për shoqërinë tonë

auto_18470807-10209011813241948-530766004-n_1494666217-31389781494672001.jpg

Përveç reagimeve që erdhën nga sfera politike lidhur me sulmin e mbrëmshëm ndaj tashmë anëtares së re të Partisë Demokratike të Kosovës, reagimet fillojnë të vijnë edhe nga estrada.

Është Leonora Jakupi ajo e cila përmes një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ka reaguar ndaj sulmit që iu bë Arbanës.

“Mbi gjithcka ajo eshte nënë! Turp per shoqërinë tonë” ka shkruar Leonora në profilin e saj në Instagram.

Kujtojmë se këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re dy javë më parë dhe mbanë titullin ‘Pa asnjë dyshim’.

Komentet
Top