Libri i Burbuqe Raufit, “The Tavern”, falas nga Amazon këto tri ditë

screenshot-11_1494866779-3679901.jpg

Për të apasionuarit pas librave, këto tre ditë falas nga amazon.com do ta kemi betsellerin më të ri të autores tetovare Burbuqe Raufi.

Taverna do të ju bëjë pjesë e saj ashtu siç ju bën një film i bukur.Historia e Ninës dhe Edit që ndodh në një ditë të vetme, në një tavernë. Ata ndajnë të njëjtën të vërtetë dhe të dy marrin një vendim të rëndësishëm që e çon Ninën në një rrezik të madh.

Poashtu Burbuqe Raufi, autorja e “The Tavern” para 1 viti ka botuar librin “Dr.Mind” i cili erdhi edhe ne gj.shqipe .

Ja dhe linkun ku mund ta shkarkoni falas këtyre ditëve:

https://www.amazon.com/Tavern-Novella-Burbuqe-Raufi-ebook/dp/B071VF3WCK/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&dpID=51L5nlSbjmL&dpPl=1&keywords=the%20tavern%20novella&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&qid=1493996483&ref=plSrch&ref_=mp_s_a_1_1&sr=1-1

Komentet
Top