Lojtarët e Realit arrin në Shkup – VIDEO

ronaldo-skopje.png

Shkupi numëron orët nga Superkupa e UEFA-s e cila do të mbahet më 8 gusht në stadiumin “Arena Tekelom” në Parkun e Qytetit në Shkup

Në lidhje me këtë rast sot në aeroportin Aleksandri i Madh në Shkup kanë arritur lojtarët e Real Madridit, ndërkohë që priten të vijnë edhe të Manchester Unitedit.

Dueli i Superkupës së UEFA-s do të përballë Real Madridin dhe Manchester Unitedit.

Komentet
Top