Loading...

Lorik Cana shkruan arabisht “Allahu Ekber” – FOTO

auto_Cana1419277842_799034883.jpg

Lorik Cana duket se e ka një hobi. Futbollisti kosovar duket të jetë edhe një piktor i mirë. Qendërmbrojtësi i Lazios, siç shihet edhe në këtë fotografi, e pikturon fjalën “Allahu Ekber” (në gjuhën shqipe: Zoti është më i Madhi). Kapiteni i Kombëtares shqiptare njihet si një besimtar i devotshëm i fesë Islame, dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë. Ndërkohë në fanellën e tij shihet logo e Iliriadës.

Komentet

One thought on “Lorik Cana shkruan arabisht “Allahu Ekber” – FOTO”

  1. prekazi says:

    or redaktor por edhe ju jeni bere rugac si komentuesit tuaj por na mbytet me shkrime per fe e anti fe more dembela beni naj shkrim per perspektive per korupsionin hulumtoni e zbuloni dicka qe eshte ne dobi te kombit por bothen ulur dhe tu vjedhur ne internet lajme te pa vertetuara i shpalosni ketu ne keto faq te zeza tuajat,ju jeni turp per gazetarine jeni te nivelit rugac beni shkrime te rugaceve pa as nje vedije!.

Leave a Reply

Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media