Luana Vjollca mashtron fansat

auto_c72bd146a6b4fefb0ccbbaff8c120e51_L-750x4451492518743.jpg

Luana shfaqet hapur dhe ne nuk e paskemi kuptuar…

Moderatorja seksi Luana Vjollca pak kohë më parë ka publikuar një foto ku është shfaqur duke bërë shqiponjën e Shqipërisë dhe si mbishkrim shkruan: ”Krenari “. Do thoni ju, këtu ajo do të tregojë që është shumë krenare për Shqipërinë e saj por ka diçka që edhe fansat e saj e kanë kuptuar,duke u shprehur se me këtë mbishkrim Luana nuk e ka patur vetëm për Shqipërinë e saj por edhe për djalin nga Kosova, Krenar Çoçaj, që flitet se është i dashuri i moderatores seksi.

Duket se këtë detaj nuk e kishim kuptuar më parë.

Komentet
Top