Loading...

Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku sjellin këngën “Vokrri n’zemrat tona” – VIDEO

111111111111-650x358.jpg

Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku sapo kanë publikuar këngën kushtuar Fadil Vokrrit.

Dy këngëtarët, këtë këngë ia kanë kushtuar ish-kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrrit, ndërsa e shoqëruan me një videoklip të veçantë.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën me titull “Vokrri n’zemrat tona”, kënduar nga Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku.

Komentet
Top
Njoftim nga Shqipmedia. Kemi kaluar në faqe të re. Kliko këtuwww.shqip.media